Jak mogę Ci pomóc?


Zawsze mówię, że to co robię to wspieranie. Wspieram na Twojej drodze. Twojej drodze w zdrowiu czy chorobie. To wszystko zależy kiedy się spotkamy. Wspieram w poszukiwaniu równowagi, harmonii. Bo to one są podstawą naszego dobrego samopoczucia.

Ta harmonia dla każdego z nas będzie czymś innym. Dlatego ja mogę być tylko przewodnikiem na tej Twojej ścieżce. Ścieżce, która być może jest bardzo trudna, kręta, wyboista a może potrzebuje tylko lekkiego odchwaszczania.

Czasami będziemy pracować nad tym regularnie miesiącami a czasami będą to spotkania z doskoku. Bo zarówno mogę Cię wspierać na drodze w czasie choroby a i profilaktycznie by ona się nie pojawiła. Mogą to być drobne przeziębienia a mogą to być trudne przewlekłe schorzenia.

Zdobywając przez ponad połowę swojego życia wiedzę teoretyczną i praktyczną o zdrowiu i naturze człowieka z każdej strony mogę Cię wspierać bardzo komplementarnie. Bo jak mówię Akademia Medyczna rozpaliła we mnie miłość do wspierania i towarzyszenia drugiemu człowiekowi a Medycyna Chińska dała mi narzędzia, którymi mogę to efektywniej robić.

Wspieram Człowieka na każdym etapie życia. Od poczęcia (a często nawet i wcześniej, zwłaszcza, gdy jest z tym problem) aż czasem do ostatniego tchu. W zdrowiu i chorobie. Od dbania witalność, blask i siłę życiową po poprawę jakości życia w chorobach przewlekłych, nowotworowych czy terminalnych. Tych maleńkich jaki tych całkiem dorosłych.

Każdy z nas jest inny więc każdy wymaga innego wsparcia. Najczęściej na wizytach wykorzystuję akupunkturę ale mam w zanadrzu szereg innych narzędzi, technik by Cię wspomóc. Klikając na poszczególne zakładki dowiesz się więcej o każdej z nich.