Dietetyka

Całym sercem wierzę, że jedzenie jest magiczne. Ma możliwość przeniesienia nas z powrotem do kuchni, w których dorastaliśmy, gotowaliśmy i stołów, przy których siedzieliśmy, delektowaliśmy się, poznawaliśmy nowe smaki. Ma moc odkrywania dawno pogrzebanych wspomnień. Może zalać nasze dusze poczuciem zachwytu i świeżą nadzieją…. Wszystko to czujemy głęboko w naszym wnętrzu.

Kocham jeść, karmić i przemycać jego leczniczą moc w nawet najprostszych potrawach. Mamy takie zasoby w naszych szufladach i szafach kuchennych a często nie mamy o tym pojęcia! Nie raz widzę i słyszę zdziwienie „ale jak zwykły majeranek”? Tak, nawet mleko takie złe i niedobre i gluten też mogą leczyć i wspierać! Trzeba wiedzieć tylko jak, kogo i kiedy!

Bo jedzenie ma wiele wymiarów! Zdecydowanie jest terapeutyczne! Nie tylko w tym wymiarze metafizycznym ale i czysto organicznym. Dobre jedzenie leczy, wspiera, odżywia! Sama czynność gotowania ma terapeutyczna moc!

I właśnie tego chcę was nauczyć w moim gabinecie. Właśnie tego czego uczy Dietetyka Medycyny Chińskiej.

Możesz być pewien, że na każdej wizycie będę o tym wspominała. Otrzymasz ode mnie wiele wskazówek, informacji, także do domu jako ebooki pełne smacznych przepisów i rad.
A tylko od Ciebie będzie zleżało, czy skorzystasz z tej domowej magii, która sprawi, ze będziesz czuł się dużo lepiej i zdrowiej!